Proje Haberleri

La Terraza Bodrum satışları devam ediyor

Konut projesi CMK İnşaat Yapı firması tarafından hayata geçirilmiştir.  Yaşamın başladığı konut projesi Muğla İli, Bodrum İlçesi, Bitez Mahallesi’nde yer almaktadır. La Terraza Bodrum projesinde kalan son dairelerin satışları ise..

tasinmazhaber.com La Terraza Bodrum satışları devam ediyor

Konut projesi CMK İnşaat Yapı firması tarafından hayata geçirilmiştir.  Yaşamın başladığı konut projesi Muğla İli, Bodrum İlçesi, Bitez Mahallesi’nde yer almaktadır. La Terraza Bodrum projesinde kalan son dairelerin satışları ise devam etmektedir. Projede daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Satılık konut fiyatları ne kadar? Tüm bu soruların cevabı haberimizin devamında yer almaktır.

Proje özellikleri neler?

Bitez Mahallesi’nde hayata geçirilen konut projesi 10 bin 442 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilmiştir. Projenin yer aldığı arsa üzerinde yatay mimaride tasarlanmış konut blokları bulunmaktadır. Konut bloklarında ise toplam 95 adet daire yer almaktadır.

La Terraza Bodrum projesinde üç farklı daire seçeneklerine yer verilmektedir. Bu daire seçenekleri ise 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde tasarlanan konutlardan meydana gelmektedir. Daire büyüklükleri ise brüt 90 metrekare ile 224 metrekare arasında değişmektedir.

Satışları devam eden 1+1 tip daireler brüt 90, net ise 77 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. 2+1 tip daireler brüt 107, 121, 125, 133 ve 134 metrekare olarak tasarlanmıştır. Ayrıca 3+1 tip daireler ise brüt 224 metrekare, net ise 114 metrekare olarak tasarlanmıştır.

La Terraza Bodrum fiyatları ne kadar?

Konut projesinde yer alan konutların fiyatları, bulunduğu kata ve cepheye göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca fiyatları daire tipine ve daire büyüklüğüne göre de değiklik göstermektedir. Bu kapsamda satılık daire fiyatları ise 2 milyon 250 bin TL’den başlamaktadır.

90 metrekare brüt alana sahip 1+1 tip daireler 2 milyon 250 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

107, 121, 125, 133 ve 134 metrekare brüt alana sahip daireler ise 2 milyon 500 bin ile 4 milyon 500 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır.

224 metrekare brüt alana sahip 3+1 tip konutlar ise 3 milyon 950 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Kat Mülkiyeti tapusu alınmış olan konut projesi kredi kullanmaya da uygun durumdadır.

Denize yürüme mesafesinde yer alan La Terraza Bodrum projesinde 7 / 24 güvenlik hizmeti sunulmaktadır. Ayrıca kameralı güvenlik merkezi uydu sistemi, panoramik deniz manzarası, fiber optik alt yapı gibi özellikler yer almaktadır.

Konut projesi Bitez Mahallesi, Kabakum Caddesi, No : 50 La Terraza / Bodrum / Muğla adresinde yer almaktadır. Proje ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0533 767 94 26 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL