Likapark’ta yaşam başladı

Trabzon şehrine bağlı bulunan Ortahisar ilçesinde Likapark projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Dora Tasarım firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda.

Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Projede yer alan bloklar on iki katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Likapark projesi bünyesinde 84 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Yalıncak Mahallesi’nde inşa edildi. Likapark projesi Gazi Caddesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Likapark projesinde bulunan konutlar 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutlar 153 metrekare ile 192 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Likapark projesindeki 3+1 konutlar 500 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 4+1 dairelerin fiyatları ise 950 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Bir Cevap Yazın