Proje Haberleri

Litsa Yelki satılık daire fiyatları ne kadardır?

Litsa Yelki projesi, Litsa Yapı’ya ait olan kapsamlı bir proje olmaktadır. Bu projenin ilk öne çıkan özellikleri arasında 2 bin 300 metrekarelik kapalı otoparkı ve 100 metrekarelik açık yüzme havuzu..

tasinmazhaber.com Litsa Yelki satılık daire fiyatları ne kadardır?

Litsa Yelki projesi, Litsa Yapı’ya ait olan kapsamlı bir proje olmaktadır. Bu projenin ilk öne çıkan özellikleri arasında 2 bin 300 metrekarelik kapalı otoparkı ve 100 metrekarelik açık yüzme havuzu bulunur. Ayrıca kapalı otopark içinde, her bir konut için birer adet depo alanı mevcuttur. Dolayısıyla hem taşıtların hem de fazla olan eşyaların güvenliği sağlanabilmektedir. Sitenin spor salonu ise oldukça donanımlıdır ve spor yapmak isteyenlerin her ihtiyacına uygundur. Ayrıca çocukların birlikte oyun oynayabileceği oyun alanları, projenin sahip olduğu en önemli detaylardan birisidir.

Gelişmiş site özellikleri dışında, dairelerin sahip olduğu önemli donanımlar mevcuttur. Her dairede Wi – Fi altyapısı sağlanmıştır. Bununla birlikte elektrik arızalarında otomatik olarak devreye giren jeneratör çok kullanışlıdır. Güvenlik ve kapıcı hizmeti ise dairelerdeki konforu artıran özellikler arasında bulunur. Diğer daire donanımlarından bazıları şöyledir: Ankastre beyaz eşyalar, giyinme odası, sağlam cam ile üretilmiş kaliteli duşakabin, termosifon, yalıtımlı pencere ve duvarlar…

Litsa Yapı bu projeyi nerede gerçekleştirmektedir?

Litsa Yapı’nın bu başarılı projesi, İzmir – Güzelbahçe’de yer alan Yelki Mahallesi’nde hayata geçmektedir. Dolayısıyla konutların ismi Litsa Yelki olarak belirlenmiştir. Proje alanının bulunduğu İzmir – Seferihisar Yolu üzerinde pek çok market ve otobüs durağı vardır. Güzelbahçe 3 No’lu Yelki Aile Sağlığı Merkezi, Ahmet Piriştina Parkı, Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Parkı ve 29 Ekim Yelki Anaokulu da buraya yakındır. Yakın civardaki diğer önemli eğitim kurumları ise Özel Bahçeşehir Okulları, Özel Kent Koleji Ortaokulu ve Hamdi Dalan İlkokulu’dur.

Litsa Yelki satılık daire fiyatları ne kadardır?

Litsa Yelki satılık daire seçenekleri, fiyat aralıklarına göre şunlardır:

(Brüt – Net metrekare / Fiyat)

  • 2 + 1

110 – 90 metrekare / 950.000 TL

120 – 100 metrekare / 925.000 – + 950.000 TL

  • 3 + 1

150 – 125 metrekare / 1 milyon 350 bin TL

180 – 145 metrekare / + 1 milyon 350 bin TL

213 – 165 metrekare / 1 milyon 400 bin TL

  • 4 + 1

241 – 195 metrekare / 1 milyon 600 bin TL

Ayrıca bu yaklaşık fiyatlar hakkında net bilgi almak için 0532 661 20 21 numarasına ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL