Liv Büyükçekmece’de satışlar devam ediyor

Liv Yapı tarafından İstanbul İli, Büyükçekmece İlçesi, Fatih Mahallesi’nde hayata geçirilen Liv Büyükçekmece projesinde 30 ay vade ile daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

8 bin metrekare yüzölçümlü arsa alanı üzerinde yükselen Liv Büyükçekmece projesi yatay mimarisi ile dikkat çekiyor. Toplam 9 adet konut bloğunun bulunduğu Liv Büyükçekmece projesinde 98 adet konut yer alıyor.

2+1, 3+1, 3+2 çatı dubleksi, 5+2 çatı dubleksi tipinde dairelerden meydana gelen Liv Büyükçekmece Evleri projesindeki konutları büyüklükleri ise 102 metrekare ile 270 metrekare arasında değişmektedir.

Liv Büyükçekmece projesinde yer alan satılık dairelerin fiyatları 598 bin TL’den başlıyor 1 milyon 600 bin TL’ye kadar yükseliyor. Projede firma bünyesinde 30 ay vade ile daire sahibi olma imkanı da yer alıyor.

Atirus AVM’ye 1 km, Perlavista AVM’ye 2.5 km, Marmara Park AVM’ye 6 km mesafede yer alan Liv Büyükçekmece projesinde 7/24 güvenlik, kapalı otopark, yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, cep sineması, çocuk oyun alanı gibi alanlar yer alıyor.

Tel: 444 5 548

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın