Proje Haberleri

Livza Zeytinburnu fiyat listesi

Tesa Yapı şirketi tarafından İstanbul Avrupa yakası, Zeytinburnu İlçesi’nde  hayata geçirilen ve teslimlerin hemen yapıldığı Livza Zeytinburnu konut projesinde satılık daire fiyatları 1 milyon 250 TL’den başlıyor. Livza Zeytinburnu fiyat..

tasinmazhaber.com Livza Zeytinburnu fiyat listesi

Tesa Yapı şirketi tarafından İstanbul Avrupa yakası, Zeytinburnu İlçesi’nde  hayata geçirilen ve teslimlerin hemen yapıldığı Livza Zeytinburnu konut projesinde satılık daire fiyatları 1 milyon 250 TL’den başlıyor. Livza Zeytinburnu fiyat listesi detaylarına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Proje özellikleri neler?

Proje 2 bin 150 metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde hayata geçirilmiştir. Toplam 14 bin metrekarelik satılabilir alanın yer aldığı projede toplam 104 adet konut yer almaktadır. Ayrıca projede dairelerin dışında 2 katlı ticari ünitelerin yer aldığı ticari blok bulunmaktadır. 2 bin 550 metrekare alana sahip ticari alan içerisinde 8 adet ticari ünite yer almaktadır.

13 katlı tek konut bloğundan meydana gelen projede 2+1 tipte, 3+1 tipte ve 4+1 tipte daireler var. Ayrıca projedeki 2+1 daireler 89 ile 102 metrekare büyüklüğündedir. 3+1 tip daireler 129 ile 151 metrekare arasındadır. 4+1 tip daireler ise 196 metrekare büyüklüklerde tasarlanmıştır. 22 bin 500 metrekare toplam inşaat alanına sahip konut projesinde daire teslimlerine başlanmıştır.

Livza Zeytinburnu fiyat listesi

88 metrekare brüt alana sahip 2+1 tip dairelerin fiyatları 1 milyon 150 bin TL’den başlamaktadır.

Konut projesindeki brüt 94 metrekare 2+1 tipteki dairelerin fiyatları 980 bin TL’den başlamaktadır.

136 metrekare brüt alana sahip 2+1 tip dairelerin fiyatları 2 milyon 300 bin TL’den başlamaktadır.

Projede yer alan brüt 139 metrekare 3+1 tipteki konutların fiyatları 1 milyon 550 bin TL’den başlamaktadır.

149 metrekare brüt alana sahip 3+1 tip dairelerin fiyatları 2 milyon 275 bin TL’den başlamaktadır.

200 metrekare brüt alana sahip 4+1 tip dairelerin fiyatları ise 2 milyon 600 bin TL’den başlamaktadır.

Livza Zeytinburnu projesinde sosyal alanlar neler?

Konut projesinde çok sayıda sosyal donatı özelliği mevcuttur. Projede çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness salonu, güvenlik, kameralı güvenlik ve 4 katlı kapalı otopark gibi birçok sosyal alanlar yer almaktadır.

Asansörlü olan konut projesinde, ısıtma sistemi olarak merkezi sistem tercih ediliyor. Ayrıca konut projesindeki dairelerde ısı pay ölçer bulunmaktadır. Proje, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçirmiştir.

Proje nerede yer alıyor?

Bir kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edilen konut projes, oldukça merkezi bir konumda yer almaktadır. Toplu taşıma olanaklarına da yakın bir yerde yer alan proje,  Ayrıca Zeytinburnu Meydanı’na yürüme mesafesindedir. Konut projesi, 58. Bulvar Caddesi ve Olivium Alışveriş Merkezi’ne de oldukça kolay ulaşılabilir bir noktadadır.

Livza Zeytinburnu konut projesi Veliefendi Mahallesi, 74. Sok. Zeytinburnu / İstanbul adresinde inşa edilmiştir. Ayrıca konut projesi ile ilgili bütün detaylı bilgi için 0212 477 77 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL