Mahall Bomonti İzmir fiyat

İzmir’in merkezi ilçelerinden biri olan Konak’ta Mahall Bomonti İzmir projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Türkerler Holding firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa ediliyor. Mahall Bomonti İzmir projesi bünyesinde 596 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje elli sekiz katlı olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Mahall Bomonti İzmir projesi Halkapınar Mahallesi Şehitler Caddesi 1558. Sokak No:2’de konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Mahall Bomonti İzmir projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+0’dan 3+1’e kadar değişiklik gösterecek şekilde inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 52 metrekare ile 193 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Bahsi geçen projedeki 1+0 konutların fiyatları 687 bin TL’den başlıyor. Mahall Bomonti İzmir projesinde bulunan 1+1 konutlar 1 milyon 326 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 142 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 3+1 daireler de 1 milyon 995 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Bir Cevap Yazın