Proje Haberleri

Manzara Park fiyatları

Bursa şehrine bağlı bulunan Nilüfer ilçesinde Manzara Park projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Efe Group İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Projede çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Söz konusu..

tasinmazhaber.com Manzara Park fiyatları

Bursa şehrine bağlı bulunan Nilüfer ilçesinde Manzara Park projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Efe Group İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Projede çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Proje, bünyesinde 200 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Bahsi geçen proje kapsamında dairelerin yanı sıra dükkanlar da hayata geçiriliyor. Söz konusu olan proje bu yönü ile bünyesinde barındırdığı daire ve dükkanlar sayesinde bölgedeki konut ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde yaşama kazandırılıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Bahçelievler Mahallesi’nde inşa ediliyor. Manzara Park projesi Kocasinan Caddesi’nde hayata geçiriliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Manzara Park projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 127 metrekare ile 180 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Söz konusu olan projedeki 2+1 konutların fiyatları 320 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmekte olan 3+1 konutlar ise 376 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Manzara Park projesinde bulunan 4+1 konutlar da 480 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Bahsi geçen konutların 2022 yılı içerisinde alıcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL