Marina 24 teslimleri yaklaşıyor

İstanbul şehrinin Büyükçekmece ilçesinde Marina 24 projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi 24 Gayrimenkul firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan projede teslimler bu sebeple yaklaşmış durumda. Bahsi geçen proje birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa ediliyor. Marina 24 projesi bünyesinde 367 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje altı katlı olarak tasarlandı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar lokasyon itibariyle de ilgi görüyor. Marina 24 projesi Mimaroba Mahallesi, Fesleğen 1 Sokak, No:8’de inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Marina 24 projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 86 metrekare ile 343 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Marina 24 projesinde bulunan 2+1 konutlar 719 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 564 bin 500 TL’den başlıyor. Projede yer alan 4+1 daireler de 1 milyon 888 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan projedeki 5+1 konutların fiyatları ise 2 milyon 347 bin TL’den başlıyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın