Proje Haberleri

Marmara 34 Life konutları şık görünümüyle satışa çıktı

Marmara 34 Life projesi, Kartepe Mikrom İnşaat şirketinin hayata geçirdiği projeler arasında yer almaktadır. Bu proje kapsamında bulunan 3 + 1 ve 2 + 1 türündeki daireler, uygun fiyat aralıkları..

tasinmazhaber.com Marmara 34 Life konutları şık görünümüyle satışa çıktı

Marmara 34 Life projesi, Kartepe Mikrom İnşaat şirketinin hayata geçirdiği projeler arasında yer almaktadır. Bu proje kapsamında bulunan 3 + 1 ve 2 + 1 türündeki daireler, uygun fiyat aralıkları ile satışa sunulmuştur. Yüzölçümü 4500 m2 olan arsa üzerinde hayata geçen proje, 62 daireden ve 8 işyerinden meydana gelmektedir. Güvenlik ve kapıcı hizmetine sahip olan site alanı ise konut sakinlerinin konforuna hitap etmektedir. Açık yüzme havuzu, donanımlı spor salonu ve çocukların kullanımına uygun alanlar mevcuttur.

Bununla birlikte 8 kişilik asansörler oldukça kalitelidir. Ses yalıtımlı olan bu dairelerde ise sağlam çelik kapı, görüntülü diyafon, ADSL altyapısı ve spot aydınlatmalar vardır. Ayrıca site alanı kameralar sayesinde sürekli izlenen ve personel tarafından korunan bir alan olsa da dairelerde hırsız alarmları mevcuttur. Dolayısıyla Kocaeli satılık daire seçenekleri arasında Marmara 34 Life projesinin artıları kolaylıkla görülebilmektedir.

Konutlar nerededir?

Bu konutların bulunduğu yer, Kartepe ilçe merkezine oldukça yakındır. Kocaeli’nin Kartepe ilçesindeki Ertuğrul Gazi Mahallesi’nde bulunan proje alanı, Şehitler Caddesi’ne bağlanan Şengül Sokak üzerindedir. Anadolu Otoyolu’nun çok yakınında yer alan bu konutların, devlet hastanesi ve Rabak Ortaokulu ile de kısa mesafede bulunduğu söylenebilir. Ayrıca Sudeks Beşevler konutları ve Şehit Pilot Yüzbaşı Ulaş Türk Parkı da aynı bölgededir.

Marmara 34 Life Kocaeli satılık daire fiyatları ne kadardır?

Kocaeli satılık daireler açısından pek çok seçeneğin bulunduğu bir şehirdir. Bununla birlikte, güzel dış cephe işçiliği ve gelişmiş teknik özellikleri sayesinde Marmara 34 Life konutları özel bir yere sahiptir. Son derece konforlu ve güvenli olan bu dairelerin fiyatları genel olarak şunlardır:

  1. 3 + 1
  • Brüt 205, net 181 metrekare: 485.000 TL
  • Brüt 137, net 127 metrekare: 470.000 TL
  1. 2 + 1
  • Brüt 125, net 114 metrekare: 320.000 TL
  • Brüt 120, net 95 metrekare: 315.000 TL

Detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz: 0 (533) 259 63 51

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL