Proje Haberleri

Marmara Evleri 4 fiyat listesi

Marmara Evleri 4 projesi İhlas Yapı ve Kiler GYO firmalarının ortaklığı tarafından İstanbul İli,  Beylikdüzü İlçesi’nde hayata geçiriliyor. Marmara Evleri 4 fiyat listesi ile ilgili detaylara haberimizin devamında ulaşabilirsiniz. Proje..

tasinmazhaber.com Marmara Evleri 4 fiyat listesi

Marmara Evleri 4 projesi İhlas Yapı ve Kiler GYO firmalarının ortaklığı tarafından İstanbul İli,  Beylikdüzü İlçesi’nde hayata geçiriliyor. Marmara Evleri 4 fiyat listesi ile ilgili detaylara haberimizin devamında ulaşabilirsiniz. Proje İstanbul, Avrupa Yakası, Beylikdüzü İlçesi, Kavaklı Mahallesi’nde inşa ediliyor.

Proje özellikleri neler?

61 bin 705 metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde inşa edilen Marmara Evleri 4 projesi daire ve ticari ünitelerden meydana geliyor. Projede birbirinden bağımsız toplam 9 adet konut bloğundan meydana geliyor. Marmara Evleri 4 projesi içerisinde toplam 640 adet konut yer alıyor. Projede konutların dışında ayrıca 44 adet de ticari üniteye yer verilmektedir.

Projede yer alan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak alıcılarına sunuluyor. Marmara Evleri 4 projesindeki daire ve dükkanların büyüklükleri 126 metrekare ile 204 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı.

Projede yer alan 2+1 tip daireler 126 metrekare ile 127 metrekare olarak projelendirildi. Projedeki 3+1 tip daireler 163 metrekare ile 176 metrekare olarak tasarlandı. Projede yer alan 4+1 tip daireler ise 203 metrekare ile 204 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerde projelendirildi.

Marmara Evleri 4 fiyat listesi

Marmara Evleri 4 projesinde yer alan 2+1 tip daireler 730 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede yer alan 3+1 tip konutlar 940 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede bulunan 4+1 tip konutlar ise 1 milyon 285 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Projede ödeme planı nasıl?

Marmara Evleri 4 projesinde yüzde 20 peşinat ödeyerek daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Projede yüzde 20 peşinat ödendikten sonra kalan tutar için konut kredisi kullanarak daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Projede yüzde 0.99 faiz oranı ve 120 ay vade ile konut kredisi kullanılabiliyor.

İnşaat çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği projede yer alan dairelerin 2021 yılı Haziran ayı içerisinde tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır.

Proje nerede yer alıyor?

TEM ve E5 yollarına komşu konumda yer alan proje Kavaklı Mahallesi, Ayasofya Cad. No : 16, 34520 Beylikdüzü Osb. Beylikdüzü / İstanbul adresinde yer alıyor.

Proje içerisinde kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanı, açık spor alanları, yürüyüş yolları, mescit, taziye evi, bay ve bayanlara özel ikişer adet fitness salonu, hamam ve sauna, kapalı otopark gibi alanlar yer veriyor.

Tel:  0212 875 22 75

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL