Proje Haberleri

Mavera Comfort fiyat listesi

İstanbul ilinin gözde ilçelerinden biri olan Başakşehir ilçesinde Mavera Comfort projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Makro İnşaat ve Akyapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Mavera Comfort fiyat listesi detayları..

tasinmazhaber.com Mavera Comfort fiyat listesi

İstanbul ilinin gözde ilçelerinden biri olan Başakşehir ilçesinde Mavera Comfort projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Makro İnşaat ve Akyapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Mavera Comfort fiyat listesi detayları haberin devamına yer alıyor.

Bahsi geçen projede çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Proje bünyesinde 705 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje toplamda 65 bin metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Kayabaşı Mahallesi’nde inşa ediliyor. Mavera Comfort projesi Evliya Çelebi Caddesi’nde hayata geçiriliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Mavera Comfort projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 3+1, 4+1 ve 3,5+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 98 metrekare ile 197 metrekare arasında değişiyor.

Konut projesinde yer alan 2+1 tip daireler 98 ve 100 metrekare olarak tasarlandı. Projedeki 3.5+1 tip dairelerin alanları ise 150 ve 157 metrekare olarak tasarlanmış durumda. Projede yer alan 4.5+1 tip konutların büyüklükleri ise 193 ve 197 metrekare olarak tasarlanmış durumda.

Mavera Comfort fiyat listesi

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor.

Mavera Comfort projesinde yer alan brüt 100 metrekare büyüklüğe sahip 2+1 tip dairelerin fiyatları 915 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan brüt 145 metrekare büyüklüğe sahip 3.5+1 tip dairelerin fiyatları 1 milyon 445 bin TL’den başlıyor. Projedeki brüt 195 metrekare büyüklüğe sahip 4.5+1  tip dairelerin fiyatları ise 1 milyon 945 bin TL’den başlıyor.

Konut projesinin 2023 yılı Mart ayı içerisinde tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır.

Tel: 444 61 71

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL