Proje Haberleri

Mavera Premium Evleri uygun fiyatla satışta

Mavera Premium Evleri adlı proje, belki de Ordu’nun en kullanışlı ve ekonomik dairelerinden oluşacaktır. Yaklaşık olarak 18 ay sürmesi beklenen inşaat çalışmaları hızla devam etmektedir. İlçe merkezinde yer alacak olan..

tasinmazhaber.com Mavera Premium Evleri uygun fiyatla satışta

Mavera Premium Evleri adlı proje, belki de Ordu’nun en kullanışlı ve ekonomik dairelerinden oluşacaktır. Yaklaşık olarak 18 ay sürmesi beklenen inşaat çalışmaları hızla devam etmektedir. İlçe merkezinde yer alacak olan 2 blokta 20 daire bulunacaktır. Bu proje dolayısıyla inşa çalışmaları sürmekte olan konutlar farklı büyüklerdedir. Projedeki dairelerin oda sayısı seçenekleri 2 + 1, 3 + 1 ve 4 + 1’dir. Farklı konut ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan bu dairelerin brüt büyüklükleri şöyle olmaktadır:

  • 2 + 1 Odalı daireler: 94 metrekare
  • 3 + 1 Odalı daireler: 122 – 134 metrekare
  • 4 + 1 Odalı daireler: 158 – 174 metrekare

Ordu satılık daire seçenekleri arasında uygun fiyatı ile dikkat çeken bu daireler çok donanımlıdır. Dairelerde internet altyapısı, yangın alarmı, görüntülü diyafon sistemi ve kaliteli çelik kapı bulunacaktır. Ayrıca bloklar, yalıtım yönetmelikleri dolayısıyla ses ve ısı yalıtımlı olarak yükselecektir. Araç park yerlerine de sahip olması beklenen Mavera Premium Evleri son derece güvenli bir bölgede yer alacaktır.

Bu konutlar nerede bulunacak?

Bilgin İnşaat şirketinin son projelerinden olan Mavera Premium, Gülyalı ilçesinde hayata geçecektir. Vehbi Koç Caddesi’nde bulunması planlanan daireler, sahil bölgesine ve ilçenin merkez noktalarına yakındır. Bununla birlikte Merkez İlkokulu, Merkez Anaokulu ve Gülyalı İmam Hatip Ortaokulu buraya 3 – 4 dakikalık mesafededir. 1 No’lu Aile Sağlığı Merkezi, Gülyalı Merkez Camii ve Gülyalı Merkez Taksi Durağı da dairelere yakın olacaktır.

Mavera Premium Evleri satılık daire fiyatı ne kadardır?

Mavera Premium Evleri satılık daire seçenekleri açısından zengin bir projedir. Bununla birlikte, satış durumundaki 2 + 1 ve 3 + 1 odalı dairelerin fiyatı şöyledir:

  • 2 + 1 Odalı daireler: 290.000 TL
  • 3+1 Odalı daireler: 380.000 TL

4 + 1 odalı dairelerin fiyatını öğrenmek ya da projeye dair detaylı bilgi için şu numaralar iletişime açıktır:

  •  0 535 871 15 53
  • 0 538 811 99 22

Ayrıca Mavera Premium Evleri hakkında detaylı bilgi almak isteyenler 0 452 233 45 50 numarasına da ulaşabilmektedir. Diğer proje haberleri için tıklayınız.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL