Proje Haberleri

Mavera Sefa Esenyurt’ta yükseldi

İstanbul şehrinin Esenyurt ilçesinde Mavera Sefa projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Topuzlar Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından..

tasinmazhaber.com Mavera Sefa Esenyurt’ta yükseldi

İstanbul şehrinin Esenyurt ilçesinde Mavera Sefa projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Topuzlar Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Proje on iki katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 158 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Zafer Mahallesi’nde inşa edildi. Mavera Sefa projesi Adile Naşit Bulvarı’nda yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Mavera Sefa projesinde bulunan konutlar 1+1 ve 2+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 68 metrekare ile 115 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Mavera Sefa projesindeki 1+1 konutlar 290 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 490 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda satışa sunuluyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL