Proje Haberleri

Mavikent Gaziantep satışları başladı

Mavikent Gaziantep projesi geniş özellikleri ve ferah yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Gaziantep’in Şahinbey İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Hilaloğlu İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Sitede 2 artı 1..

tasinmazhaber.com Mavikent Gaziantep satışları başladı

Mavikent Gaziantep projesi geniş özellikleri ve ferah yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Gaziantep’in Şahinbey İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Hilaloğlu İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Sitede 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tipine sahip daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Sitede 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tipine sahip daireler bulunmaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 136 metrekaredir. 2 artı 1 dairelerin net büyüklüğü ise 118 metrekare olmaktadır. 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 200 metrekaredir. Ayrıca 3 artı 1 dairelerin net büyüklüğü ise 180 metrekare olmaktadır. Sitede 7/24 güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Ayrıca ortak alanlarda çocuk oyun parkı ve oturma alanları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bu konutlar doğalgaz kombi ısıtma sistemine sahiptir. Konutların zeminine parke zemin yapılmaktadır.

Mavikent Gaziantep konumu ve fiyatları hakkında

Konut projesi Gaziantep İli, Şahinbey İlçesi, Mavikent Mahallesi’nde bulunmaktadır. Mavikent Gaziantep projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Sitede 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tipine sahip daireler bulunmaktadır. Projede bulunan brüt 136 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 650.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 200 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 850.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (342) 999 16 15 veya 0 (533) 565 16 46 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL