Emlak Haberleri Manşet

Merkez Ankara projesindeki konutların fiyatı ne kadardan başlıyor?

Çiftay İnşaat ve Pasifik İnşaat ortaklığıyla Başkentin merkezî konumunda inşa edilen Merkez Ankara projesindeki konutlar, 675 bin Türk lirasından başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Hipodrom Caddesi’nde inşa edilen projede; bir odalı..

tasinmazhaber.com Merkez Ankara projesindeki konutların fiyatı ne kadardan başlıyor?

Çiftay İnşaat ve Pasifik İnşaat ortaklığıyla Başkentin merkezî konumunda inşa edilen Merkez Ankara projesindeki konutlar, 675 bin Türk lirasından başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Hipodrom Caddesi’nde inşa edilen projede; bir odalı ve bir salonlu evlerin satılık durumda olanların metrekare aralığı, 81 ile 103 değerleri arasında bulunuyor.

Ankara’nın göbeği Kızılay semtine 4.3 kilometrelik uzaklıkta olan projedeki bir odaya ve bir salona sahip konutların fiyatı, 675 bin liradan başlıyor. Projedeki 1+1 dairelerin fiyatı, 832 bin liraya kadar uzanıyor.

Anahtar teslimlerine önümüzdeki yılın son çeyreğinde başlanması beklenen projedeki 156-172 metrekare arasında inşa edilen üç oda ve bir salon dairelerin fiyatı, 1 milyon 108 bin lira ile 1 milyon 289 bin lira arasında satışa çıkarılıyor.

Merkez Ankara projesinde 4+1 daireler

KPF New York, A Tasarım, Ace Mimarlık ve Yazgan Mimarlık tarafından tasarımının oluşturulduğu projedeki satılık 4+1 dairelerin metrekare aralığı 193-223 değerleri arasında. Projedeki dört odalı ve bir salonlu konutların fiyatları, 1 milyon 345 bin liradan başlıyor.

Çalışmalarına Emlak Konut güvencesiyle başlandığı projedeki 220 metrekarelik 4.5+1 daireler, 1 milyon 566 bin lira ile 1 milyon 849 bin lira arasında.

Projedeki beş oda ve bir salonlu daireler

Site alanında bin 425 adet daire, bin 500 adet ofis ve 150 adet mağazanın bulunduğu projedeki beş odalı ve bir salonlu daireler, 228 metrekare büyüklüğünde tamamlanıyor. Bu daireler ise 1 milyon 655 bin lira ile 1 milyon 880 bin lira arasındaki değerlerle satışa sunuluyor.

Merkez Ankara projesindeki konutlarda ebeveyn süiti, çamaşır nişi ve giyinme odası gibi alanlara yer veriliyor.

Lansmana özel ödeme kampanyası

Lansmana özel düzenlenen ödeme kampanyası, sürüyor. Firma bünyesindeki senetle ödeme planının oluşturulduğu projede, taksitli satın alımlar için yüzde 5 oranında peşinat isteniyor.

Kampanya kapsamında yer alan ödeme planında 120 ay vadeli seçenek bulunurken Merkez Ankara projesindeki borçlar, 2 yıl sonra başlıyor.

Merkez Ankara adres

Adres: Hipodrom Caddesi, No: 9/22, 06330 – Yenimahalle/Ankara

Telefon: 444 05 06

Taşınmaz Haber, Zingat

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL