Emlak Haberleri Kampanyalar Manşet

Merkez Ankara’da 120 ay sıfır faiz fırsatı

Ankara’nın merkezinde ve yapılması planlanan Millet Bahçesi’ne komşu konumda yer alan Merkez Ankara projesinde 2019 yılının en önemli fırsatı sunuluyor. 2 bin 700 TL’den başlayan taksitlerle daire sahibi olma fırsatı..

tasinmazhaber.com Merkez Ankara’da 120 ay sıfır faiz fırsatı

Ankara’nın merkezinde ve yapılması planlanan Millet Bahçesi’ne komşu konumda yer alan Merkez Ankara projesinde 2019 yılının en önemli fırsatı sunuluyor. 2 bin 700 TL’den başlayan taksitlerle daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Kohn Pedersen Fox (KPF) tarafından tasarlanan projede toplam 1.425 adet daire, 1.500 adet ofis yer alıyor Projede ayrıca 600 metre uzunluğundaki cadde üzerinde yer alan 150 adet ticari üniteye sahip Alışveriş Merkezi bulunuyor.

125 bin metrekare yüzölçümüne sahip tek parsel alanı üzerinde inşa edilen projede Şehir Süitleri olarak adlandırılan beş konut bloğu, Aile Konutları olarak adlandırılan beş konut bloğu, üç kule bloktan meydana gelen ofis blokları, 1 adet otel ve 3 kamu binasından meydana geliyor.

Proje ne zaman teslim edilecek?

Pasifik İnşaat ve Çiftay İnşaat ortaklığı tarafından Ankara İli, Yenimahalle İlçesi, Hipodrom Caddesi üzerinde hayata geçirilen Merkez Ankara projesinde teslimlerin 2021 yılı içerisinde yapılması bekleniyor.

Şehir Süitleri bölümünde 81 ile 101 metrekare büyüklüğünde 1+1 daireler ve 139 ile 162 metrekare büyüklüğünde 2+1 daireler yer alıyor.

Aile Konutları bölümünde 139 ile 167 metrekare arasında değişen 3+1 dairler yer alıyor. 193 metrekare ile 223 metrekare arasında değişen 4+1 daireler bulunuyor. Ayrıca 228.61 ile 228.96 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerdeki 5+1 daireler bulunmaktadır.

Ofis bloklarında ise 120.81 metrekare ile 294.97 metrekare arasında değişen farklı büyüklüklerdeki ofislerden meydana geliyor.

Merkez Ankara fiyat listesi için tıklayınız….

Merkez Ankara projesinde büyük ödeme fırsatı sunuluyor. Projede daire veya ofis satın almak isteyenler 120 ay vade ve yüzde sıfır faiz fırsatı ödeme yapma sunuluyor. Projede 2 bin 700 TL’den başlayan taksitlerle daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Merkez Ankara Projesi nerede yükseliyor?

Proje Ankara’nın bir çok kurum, üniversite, hastane ve alışveriş merkezlerine çok yakın bir konumda yer alıyor. Merkez Ankara projesinin satış ofisi ise Hipodrom caddesi, No: 9/ 22 Yenimahalle, Ankara posta adresinde yer alıyor.

Projenin konumu

Ankara Üniversitesi Tandoğan Kampüsü’ne, Gazi Üniversitesi’ne, Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, Hacettepe Hastanesi’ne, Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi’ne, Etlik Şehir Hastanesi’ne, Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne, Ankara Adalet Sarayı’na, Cumhurbaşkanlığı Yerleşkesi’ne, Ankara İl Emniyet Müdürlüğü’ne, Tandoğan Metro İstasyonu’na, Ankara Yüksek Hızlı Tren Garı’na, AKM Metro İstasyonu’na, Ankara Arena Spor Salonu’na, Gençlik Parkı’na yakın bir konumda yer alıyor.

Tel: 444 05 06

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL