Proje Haberleri

Merzifon Bağdatlıoğlu Rezidans satışları başladı

Merzifon Bağdatlıoğlu Rezidans projesi lüks yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Amasya’nın Merzifon İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Akmer Petrol A.Ş. tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde..

tasinmazhaber.com Merzifon Bağdatlıoğlu Rezidans satışları başladı

Merzifon Bağdatlıoğlu Rezidans projesi lüks yapısı ve konforlu yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Amasya’nın Merzifon İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Akmer Petrol A.Ş. tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 3 artı 1 normal daireler ile 3 artı 1 ve 4 artı 1 dubleks daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde 3 artı 1 normal daireler ile 3 artı 1 ve 4 artı 1 dubleks daireler bulunmaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 normal dairelerin büyüklüğü brüt 152 metrekaredir. 3 artı 1 dubleks dairelerin büyüklüğü brüt 171 metrekaredir. Ayrıca 4 artı 1 dubleks dairelerin büyüklüğü ise brüt 210 metrekare olmaktadır. Sitede araçlarınızı park edebilmeniz için otopark alanı mevcuttur. Konutlarda ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca bu konutlar ısıtma sistemi olarak doğalgaz bulunmaktadır. Projede bütün malzemeler birinci sınıf kalitededir. Özel tasarım led şerit uyumlu kartonpiyerler uygulanmaktadır. Konutların zeminine yeni nesil su geçirmez laminat parke uygulanmaktadır. Ayrıca konutlarda geniş kiler yer almaktadır.

Merzifon Bağdatlıoğlu Rezidans konumu ve fiyatları hakkında

Proje, Amasya’nın Merzifon İlçesi Bahçelievler Mahallesi’nde bulunmaktadır. Ayrıca bu konutlar kapalı fuar alanı ve pazar alanı karşısında yer almaktadır. Bunun yanı sıra sağlık kuruluşları ve okullara yakın konumdadır.
Merzifon Bağdatlıoğlu Rezidans projesinde fiyatlar konut tipine göre ve bulunduğu konuma göre farklılık göstermektedir. Brüt 152 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı 645.000 TL’den satışa sunulmuştur. Brüt 171 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dubleks dairelerin fiyatı 575 bin TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca brüt 210 metrekare büyüklüğe sahip 4 artı 1 dubleks dairelerin fiyatı ise 995 bin TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (545) 384 79 76 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL