Emlak Haberleri

Mesa Orman projesi görücüye çıkıyor

Mesa Mesken tarafından İstanbul İli, Beykoz İlçesi, Çubuklu Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan Mesa Orman projesinde çalışmalara başlandı. İstanbul, Anadolu Yakası, Beykoz’da yer alan arsa parseli üzerinde inşa edilecek olan Mesa..

tasinmazhaber.com Mesa Orman projesi görücüye çıkıyor

Mesa Mesken tarafından İstanbul İli, Beykoz İlçesi, Çubuklu Mahallesi’nde hayata geçirilecek olan Mesa Orman projesinde çalışmalara başlandı.

İstanbul, Anadolu Yakası, Beykoz’da yer alan arsa parseli üzerinde inşa edilecek olan Mesa Orman projesi Acarlar Mahallesi, Çubuklu Çiftlik Yolu Caddesi üzerinde yer alıyor.

Mesa Orman Beykoz projesinin lansmanı projenin satış ofisinde 26 nisan 2018 Perşembe günü gerçekleştirilecek. Mesa Orman projesinin fiyatları, daire tipleri, ödeme seçenekleri, arsa alanı gibi bilgilerin basın lansmanında açıklanması bekleniyor.

Yatay mimaride hayata geçirilecek olan Mesa Orman projesinde konut blokları 4 katlı olarak inşa edilecek. Boğaz ve orman manzarasına sahip  1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipindeki daire seçeneklerinin yer alması beklenen Mesa Orman projesinde toplam 6 konut bloğundan meydana geliyor.

Yaklaşık 80 adet dairenin yer alması beklenen Mesa Orman Çubuklu projesinde  60 ay vade ve yüzde sıfır faiz avantajı ile daire sahibi olma fırsatı sunulacak.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL