Proje Haberleri

Metropolitan Grand Canyon villaları satışta! Fiyatlar ne kadar?

Metropolitan Grand Canyon projesinin lüks villaları satışa sunulmuştur. Bu villalar, sahip oldukları özellikler dolayısıyla oldukça kullanışlıdır. Yaklaşık olarak yüzde 85 – 90’lık bölümü tamamlanmış olan projenin, 30 Ağustos 2021 itibariyle..

tasinmazhaber.com Metropolitan Grand Canyon villaları satışta! Fiyatlar ne kadar?

Metropolitan Grand Canyon projesinin lüks villaları satışa sunulmuştur. Bu villalar, sahip oldukları özellikler dolayısıyla oldukça kullanışlıdır. Yaklaşık olarak yüzde 85 – 90’lık bölümü tamamlanmış olan projenin, 30 Ağustos 2021 itibariyle sonuca ulaşması beklenmektedir. DYG Yapı & İnşaat firması çalışmalarını sürdürürken villa özellikleri de meraka sebep olmaktadır.

Satışa çıkmış olan villa seçenekleri farklı büyüklüklere sahiptir. 4 + 1 ve 5 + 1 konutların yer aldığı bu projede, villaların büyüklükleri brüt olarak 435 – 450 metrekare aralığındadır. Ayrıca villa türlerine göre banyo sayısı 4 ya da 5 olabilmektedir. Projenin en çok dikkat çeken özelliği ise villa içinden ulaşımın mümkün olduğu bodrum otoparklarıdır. Bu otoparklarda ikişer araçlık yer mevcuttur. Bununla birlikte her villa müstakil havuza sahiptir.

Proje alanı nerededir?

DYG Yapı & İnşaat firmasının bu projesi, Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde bulunan Cumhuriyet Mahallesi’nde hayata geçmektedir. Yemyeşil bir arazide yükselen bu villa daireleri, ilçenin merkezinden geçen Atatürk Bulvarı’na çok yakındır. Ayrıca Değirmendere Müfit Saner İlkokulu, Şehit Cengiz Topel İlkokulu ve Mehmet Akif Ortaokulu gibi eğitim kurumlarına ulaşım en fazla 15 – 20 dakika sürmektedir. Devlet Hastanesi’ne de yakın olan bu villaların yer aldığı bölgede Tarabya Evleri, Elit 3 Sitesi ve Güler Sabancı Sitesi mevcuttur.

Metropolitan Grand Canyon satılık villa fiyatları ne kadardır?

DYG Yapı & İnşaat firmasının bu projesi yüksek fiyat aralıklarına sahiptir. Metropolitan Grand Canyon satılık villa seçenekleri yaklaşık olarak 1 milyon 900 bin TL ile 6 milyon 450 bin TL arasında değişen fiyatlara sahiptir. Daha detaylı bilgilere ulaşmak için lütfen 0542 283 21 06 numarasını arayınız.

Ayrıca yeni konut projelerini incelemek için BURAYA tıklayabilirsiniz…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL