Proje Haberleri

Mevsim İstanbul’da hemen teslim

İstanbul ilinin Kağıthane ilçesinde Mevsim İstanbul projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Sarılar İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi..

tasinmazhaber.com Mevsim İstanbul’da hemen teslim

İstanbul ilinin Kağıthane ilçesinde Mevsim İstanbul projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Sarılar İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar on katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Mevsim İstanbul projesi bünyesinde 187 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Hamidiye Mahallesi’nde inşa edildi. Mevsim İstanbul projesi Alp Sokak’ta yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Mevsim İstanbul projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de altı farklı plandan oluşuyor. Konutlar 105,14 metrekare ile 257,93 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Mevsim İstanbul projesindeki 2+1 konutlar 838 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 593 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 4+1 konutlar 2 milyon 780 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda satışa çıkarılmış durumda.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL