Meydan Life Kartepe hemen teslim

Adından da anlaşılacağı gibi Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde Meydan Life Kartepe projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Özkoca İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Projede bulunan konutlar üç blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 4 bin 935 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Meydan Life Kartepe projesi bünyesinde 46 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Fatih Sultan Mahallesi’nde inşa edildi. Meydan Life Kartepe projesi Hızır Sokak’ta konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Meydan Life Kartepe projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 120 metrekare ile 160 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Meydan Life Kartepe projesinde yer alan 2+1 dairelerin fiyatları 350 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Bahsi geçen projedeki 3+1 konutların fiyatları ise 400 bin TL ile 450 bin TL arasında değişiyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0262 371 10 73

Bir Cevap Yazın