Proje Haberleri

Meydan Life Sultangazi satışları devam ediyor

Dostlar İnşaat firması tarafından İstanbul Avrupa Yakası, Sultangazi İlçesi, Cebeci Mahallesi’nde hayata geçirilen Meydan Life Sultangazi projesinin iki bloğunda yaşam başlarken bir blokta ise çalışmalar devam ediyor. İnşaat çalışmaları devam..

tasinmazhaber.com Meydan Life Sultangazi satışları devam ediyor

Dostlar İnşaat firması tarafından İstanbul Avrupa Yakası, Sultangazi İlçesi, Cebeci Mahallesi’nde hayata geçirilen Meydan Life Sultangazi projesinin iki bloğunda yaşam başlarken bir blokta ise çalışmalar devam ediyor. İnşaat çalışmaları devam ederken projede satışlarda tüm hızıyla devam ediyor.

S Caddesi, T caddesi ve 2476. Sokak arasında kalan arsa alanı üzerinde inşa edilen projede 3 konut bloğu yer alıyor. Projedeki 3 konut bloğunda toplam 86 adet daireden meydana geliyor. Meydan Life Sultangazi projesinde dairelerin yanı sıra ofis ve ticari ünitelere de yer veriliyor. Proje zemin kat + 1 normal katlı toplam 3 konut bloğundan meydana geliyor. A bloğu 12 katlı, B bloğu 12 katlı ve C bloğu 12 katlı olarak tasarlandı.

Meydan Life Sultangazi daire özellikleri

Yaşamın başladığı A blokta 36 adet 3+1, 4 adet 2+1 yer alıyorken 12 dükkan ve 18 adet de ofis yer alıyor. İnşaat çalışmalarının devam ettiği B blokta ise 20 adet 3+1 daire, 2 adet 2+1 daire yer alırken 2 adet de ticari ünite yer alıyor. Yaşamın başladığı C blokta ise 22 adet 3+1 daire, 2 adet 2+1 tip daire ve zemin katında 2 adet dükkan yer alıyor. Projede yer alan 2+1 dairelerin alanları 120 ile 135 metrekare olarak tasarlandı. Projedeki 3+1 tip dairelerin alanları ise 121 metrekare ile 131 metrekare olarak tasarlandı.

Projede fiyatlar ne kadar?

Meydan Life Cebeci projesinin B bloğunda satışlar başladı. B Blokta yer alan 2+1 tipteki dairelerin fiyatları ise 610 bin TL’den başlıyor. Projede otopark, sauna, spor salonu, mescit, peyzaj alanı gibi bir çok ortak alan yer alıyor.

Proje nerede yer alıyor?

İki bloğunda yaşamın başladığı projenin tamamının 2021 yılı Haziran ayı içerisinde tamamlanarak alıcılarına teslim edilmesi planlanıyor. S Caddesi, T caddesi ve 2476. Sokak arasında kalan arazi alanı üzerinde yer alan proje Cebeci Mahallesi, T Caddesi, 2476. Sokak, Sultangazi / İstanbul posta adresinde yer alıyor. Proje Sultangazi Belediye binasının karşı çaprazında, Sultangazi Kaymakamlığı’na ve Sultangazi Polis Karakolu’na 500 metre mesafede yer alıyor.

Tel: 0549 588 00 75

YORUMLAR (2)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL