Mia Koru Torbalı’da konforlu yaşam

İzmir ilinin Torbalı ilçesinde Mia Koru Torbalı projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Koç İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimler yaklaşmış durumda. Konutların çalışmalarının önümüzdeki yıl içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje dört bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Mia Koru Torbalı projesi bünyesinde bin 170 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Proje altı katlı olacak şekilde tasarlandı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Mia Koru Torbalı projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1’den 4+1’e kadar değişiklik gösterecek şekilde inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 75 metrekare ile 194 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Söz konusu olan projedeki 1+1 konutların fiyatları 252 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmekte olan 2+1 konutlar ise 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Mia Koru Torbalı projesinde bulunan 3+1 konutlar da 455 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Projede bulunan 4+1 konutların fiyatları da 564 bin TL’den başlıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Cumhuriyet Mahallesi’nde inşa ediliyor. Mia Koru Torbalı projesi 2004 Sokak No:4’te konumlandırılmış durumda.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın