Proje Haberleri

Milpark Plus fiyat

İstanbul şehrine bağlı bulunan Esenyurt ilçesinde Milpark Plus projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Deira Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu..

tasinmazhaber.com Milpark Plus fiyat

İstanbul şehrine bağlı bulunan Esenyurt ilçesinde Milpark Plus projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Deira Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar on iki katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 987 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Mehterçeşme Mahallesi’nde inşa edildi. Milpark Plus projesi 2070. Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Milpark Plus projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 80 metrekare ile 177 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Milpark Plus projesindeki 1+1 konutlar 480 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 650 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar 950 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda satışa sunuluyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL