Proje Haberleri

Milsapark Residence fiyatları

Afyonkarahisar’da Milsaprk Residence projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Ekşioğlu Babür Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan..

tasinmazhaber.com Milsapark Residence fiyatları

Afyonkarahisar’da Milsaprk Residence projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Ekşioğlu Babür Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar birçok blokta yer alıyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa ediliyor. Proje, bünyesinde 534 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar lokasyon itibariyle de ilgi görüyor. Milsaprk Residence projesi Günevler Mahallesi, Şeyh Şamil Bulvarı’nda inşa ediliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Milsaprk Residence projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 80 metrekare ile 234 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Milsaprk Residence projesinde bulunan konutların fiyatları 790 bin TL’den başlıyor.

Bahsi geçen konutların 2021 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL