Mint E-5’te faizler 0,98’e indi

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda bulunan Kağıthane ilçesinde Mint E-5 projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Mint firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Projede bulunan konutlar tek blokta inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan proje toplamda 10 bin 400 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Mint E-5 projesi bünyesinde 101 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Talatpaşa Mahallesi’nde inşa edildi. Mint E-5 projesi Ertan Sokak’ta konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Mint E-5 projesinde bulunan konutlar 1+1 ve 2+1 olarak inşa edilmiş durumda.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Mint E-5 projesinde yer alan konutların fiyatları 399 bin TL’den başlıyor.

Söz konusu olan projede son kalan konutlar için faiz oranı yüzde 0,98’e düşmüş durumda.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0212 288 00 00

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın