Mistral İzmir için yaşam başladı

Google Haberlere Abone Ol

İzmir’in gözde ilçelerinden biri olan Bayraklı ilçesinde Mistral İzmir projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje adından da anlaşılacağı gibi Mistral GYO firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda.

Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Proje otuz yedi katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Proje bünyesinde 109 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Mistral İzmir projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 96 metrekare ile 195 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Ankara Caddesi’nde inşa edildi. Mistral İzmir projesi Bayraklı Mahallesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Mistral İzmir projesindeki 1+1 konutlar 1 milyon 35 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 705 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar da 2 milyon 150 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın