Moda Marine Alanya’da yükseldi

Antalya şehrine bağlı bulunan Alanya ilçesinde Moda Marine projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Oxo Construction firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar altı katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Moda Marine projesi bünyesinde 114 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Merkez Mahallesi’nde inşa edildi. Proje Şehit Murat Güney Caddesi’nde yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Moda Marine projesinde bulunan konutlar 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 108 metrekare ile 220 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda.

Moda Marine projesindeki 2+1 konutlar 808 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 1 milyon 555 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda satışa çıkarılıyor.

Bir Cevap Yazın