Proje Haberleri

Modda Port fiyat listesi

İzmir’in merkezde bulunan ilçelerinden Konak’ta Modda Port projesi yaşama kazandırılıyor. Ontan Gayrimenkul Geliştirme yapımcı firmasının imzası ile hayata geçirilecek olan Modda Port projesi, Konak’ın Çınarlı mevkiinde inşa ediliyor. Modda Port..

tasinmazhaber.com Modda Port fiyat listesi

İzmir’in merkezde bulunan ilçelerinden Konak’ta Modda Port projesi yaşama kazandırılıyor. Ontan Gayrimenkul Geliştirme yapımcı firmasının imzası ile hayata geçirilecek olan Modda Port projesi, Konak’ın Çınarlı mevkiinde inşa ediliyor. Modda Port fiyat listesi detaylarına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Proje özellikleri neler?

3 bin 194 metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde inşa edilen projede inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Alıcı ve yatırımcıları için birden fazla konut seçeneğine sahip olan Modda Port projesi, bünyesinde rezidans, ofis ve ev-ofisler bulunduruyor.

Modda Port projesi 2 konut bloğundan meydana geliyor. Blokların her biri ise 22 katlı olacak şekilde tasarlandı. Projede 2+1 ve 3+1 tip daire seçeneklerine yer veriliyor. Konut büyüklükleri açısından da ofisler 30 metrekare, ev-ofisler 38 metrekare, rezidanslar ise 70 metrekare büyüklükten başlayacak.

Modda Port projesinde 2+1 tip daireler brüt 115.04, net 75.55 metrekare olarak tasarlandı. Projede yer alan 3+1 A tipi daireler brüt 183.99 metrekare, net 132.23 metrekare olarak tasarlandı. Projedeki 3+1 B tipi daireler brüt 206.06 metrekare, net 147.88 metrekare olarak tasarlandı.

Modda Port fiyat listesi

Projedeki en düşük daire fiyatı 1 milyon 250 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan 2+1 tip dairelerin fiyatları 1 milyon 250 bin TL’den başlıyor 1 milyon 600 bin TL’ye kadar yükseliyor. Projede yer alan 3+1 tip dairelerin fiyatları ise 1 milyon 900 bin TL’den başlıyor 3 milyon 300 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Modda Port Konutları projesinden daire sahibi olmak isteyenler ilk olarak yüzde 30 peşinat ödeniyor. Peşinat ödedikten sonra kalan tutar ise 24 ayda taksitle ödeme fırsatı sunuluyor.

Proje ne zaman teslim edilecek?

İnşaat çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiği projedeki yer alan daireler alıcılarına 2022 yılı Mart ayı içerisinde tamamlanarak teslim edilmesi planlanıyor.

Modda Port Evleri projesinde kapalı otopark, kapalı bahçe, tenis kortu, fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, SPA gibi alanlar yer alıyor.

Modda Port  İzmir projesinin tanıtım ve satış ofisi Plevne Bulvarı, No: 19 / B Alsancak  Konak / İzmir (Lozan Meydanına 200 metre) adresinde yer alıyor. Proje Alsancak’a 1 km, Alsancak Devlet Hastanesi’ne 2,5 km, Bornova’ya 6 km, Karşıyaka’ya 9 km, Ege Üniversitesi’ne ise 6,5 km mesafede yer alıyor.

Telefon : 444 67 31

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL