Proje Haberleri

Model Karşıyaka Ordu lansmana fiyatlarıyla satışta

Model Karşıyaka Ordu projesi geniş özellikleri ve ferah yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Ordu’nun Altınordu İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Ordu Şahinler Fındık İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Proje..

tasinmazhaber.com Model Karşıyaka Ordu lansmana fiyatlarıyla satışta

Model Karşıyaka Ordu projesi geniş özellikleri ve ferah yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Ordu’nun Altınordu İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje Ordu Şahinler Fındık İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Proje 4 blok ve blokların her biri üçer kattan oluşmaktadır. Binada 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tipine sahip daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Proje 4 blok ve blokların her biri üçer kattan oluşmaktadır. Binada 2 artı 1 ve 3 artı 1 konut tipine sahip daireler bulunmaktadır. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 90 metrekaredir. Ayrıca bu dairelerin net büyüklüğü ise 85 metrekare olmaktadır. 3 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 130 metrekaredir. Ayrıca bu dairelerin net büyüklüğü ise 115 metrekare olmaktadır. Konutlar doğalgaz kombi ısıtma sistemine sahiptir. Ayrıca dairelerde asansör yer almaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz için kapalı otopark alanı mevcuttur. Bunun yanı sıra engelliye uygun araç park yeri ve asansör bulunmaktadır.

Model Karşıyaka Ordu konumu ve fiyatları hakkında

Proje, Ordu’nun Altınordu İlçesi Karşıyaka Mahallesi’nde bulunmaktadır.

Model Karşıyaka Ordu projesinde lansmana özel satış avantajları mevcuttur. Ayrıca projedeki fiyatlar konut tipine göre ve bulunduğu kata göre farklılık göstermektedir. Projede bulunan brüt 90 metrekare büyüklüğe sahip 2 artı 1 dairelerin fiyatı 350.000 TL ile 370.000 TL arasında değişmektedir. Ayrıca brüt 130 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 dairelerin fiyatı ise 470.000 TL ile 510.000 TL arasında değişmektedir.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (452) 700 10 10 veya 0 (537) 220 71 60 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL