Moment İstanbul hemen teslim

İstanbul’a bağlı bulunan Kartal ilçesinde Moment İstanbul projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje AC Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor. Projede yer alan bloklar kırk dört katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Moment İstanbul projesi bünyesinde 731 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Baltacı Mehmet Paşa Sokak’ta inşa edildi. Moment İstanbul projesi konum olarak da ilgi görüyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Moment İstanbul projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 74 metrekare ile 697 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Moment İstanbul projesindeki 1+1 konutlar 495 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 830 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar da 1 milyon 115 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Bahsi geçen projedeki 4+1 konutların fiyatları ise 1 milyon 425 bin TL’den başlıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Bir Cevap Yazın