Proje Haberleri

Mopaş Bahçe Evler teslimleri yaklaşıyor

Kocaeli ilinin gözde ilçelerinden biri olan Gebze ilçesinde Mopaş Bahçe Evler projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı gibi Mopaş A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla..

tasinmazhaber.com Mopaş Bahçe Evler teslimleri yaklaşıyor

Kocaeli ilinin gözde ilçelerinden biri olan Gebze ilçesinde Mopaş Bahçe Evler projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje isminden de anlaşılacağı gibi Mopaş A.Ş. firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor.

Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimlerin bu yıl içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Mopaş Bahçe Evler projesi bünyesinde 316 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projede yer alan bloklar sekiz katlı olacak şekilde tasarlandı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Mopaş Bahçe Evler projesinde bulunan konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 83 metrekare ile 264 metrekare arasında değişiyor. Konutların büyüklükleri altı farklı plandan meydana geliyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Çayırova Akse Mahallesi’nde inşa ediliyor. Mopaş Bahçe Evler projesi konum itibariyle ilgi görüyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Söz konusu olan projedeki 1+1 konutların fiyatları 268 bin 421 TL’den başlıyor. Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmekte olan 2+1 konutlar ise 511 bin 106 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Mopaş Bahçe Evler projesinde bulunan 3+1 konutlar da 467 bin 832 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Söz konusu olan 4+1 konutların fiyatları 556 bin 840 bin TL’den başlıyor. Projedeki 5+1 konutların fiyatları ise 845 bin 601 TL’den başlayarak satışa sunuluyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL