Emlak Haberleri

MSY Manzara Kartal projesinde fiyatlar

MSY Yapı tarafından inşa durumunda olan MSY Manzara Kartal projesindeki daireler, 470 bin Türk lirasından başlıyor. İstanbul’un Kartal ilçesine konumlandırılan projede çok sayıda sosyal olanak bulunuyor. Denizle beraber Adalar manzarasının..

tasinmazhaber.com MSY Manzara Kartal projesinde fiyatlar

MSY Yapı tarafından inşa durumunda olan MSY Manzara Kartal projesindeki daireler, 470 bin Türk lirasından başlıyor. İstanbul’un Kartal ilçesine konumlandırılan projede çok sayıda sosyal olanak bulunuyor.

Denizle beraber Adalar manzarasının görüldüğü projede, iki yapı içinde toplam 174 adet daire kuruluyor. Açık yüzme havuzu gibi eğlence ve boş zaman aktivitelerine yer verilen proje, fiyat ve performans uyumuyla ön plana çıkıyor. Projenin önümüzdeki yılın temmuz ayında teslim edilmesi bekleniyor.

MSY Manzara Kartal projesinde sağlıklı yaşam

Balkonlu daireler, projenin modern konseptiyle uyum sağlıyor. Açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzuyla yanı başındaki güneşlenme alanlarıyla bütünlük sağlıyor. Anadolu Yakası’nın merkezî konumlarından birinde yükselen projedeki sauna ve Türk hamamı, projedeki yüzme havuzuna alternatif sunuyor.

Kapalı ve açık otoparkıyla konut sakinlerinin ve misafirlerinin araçlarını güvenle park edebileceği alan sağlarken site alanındaki fitness merkezi, diğer donatılarla birlikte sağlıklı ve sportif bir yaşam vaat ediyor.

Site içerisine yerleştirecek durumda olan kamelyalar da projedeki sosyal alanların arasında yer alıyor.

Projedeki daire seçenekleri neler?

İstanbul’un iki yakasını birbirine bağlayan Marmaray’a 2 kilometrelik mesafede bulunan MSY Manzara Kartal projesindeki 2+1 daireler, 87 metrekare ile 100 metrekare, 3+1 daireler 110 metrekare ile 120 metrekare, 6+1 daireler 217 metrekare büyüklüğünde olmak üzre inşa ediliyor.

Konutlarda, genel banyoya ek olarak ebeveyn süitinin içinde, bir banyo daha bulunuyor.

MSY Manzara Kartal projesindeki evler

Projedeki iki odalı ve bir salonlu daireler 470 bin lira ile 569 bin lira arasında, üç odalı ve bir salonlu konutlar 580 bin lira ile 680 bin lira arasında satışa sunulurken altı odalı ve bir salonlu evler ise 945 bin liradan alıcısına veriliyor.

Projedeki evlere verilecek yarı fiyatındaki peşinata, 24 ay faizsiz ödeme planı oluşturuluyor.

Adres: Hürriyet Mah. Saadet Sok. Kartal/İstanbul

Telefon: 0541 787 71 12

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL