Proje Haberleri

My Nest Bursa satışları başladı

My Nest Bursa projesi modern estetik yapısı ve ferah yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje NGYO Konut Market tarafından hayata geçirilmektedir. Site..

tasinmazhaber.com My Nest Bursa satışları başladı

My Nest Bursa projesi modern estetik yapısı ve ferah yaşam alanlarıyla sizleri bekliyor. Projenin konumu Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde yer almaktadır. Ayrıca bu proje NGYO Konut Market tarafından hayata geçirilmektedir. Site içerisinde 2 artı 1 ve 3 artı 1 normal daireler ile 2 artı 1 ve 3 artı 1 bahçe katı daireler bulunmaktadır. Ayrıca 2 artı 1, 4 artı 1 ve 5 artı 1 dubleks daireler bulunmaktadır. Projenin iç ve dış yapısı hakkında, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Site içerisinde 2 artı 1 ve 3 artı 1 normal daireler ile 2 artı 1 ve 3 artı 1 bahçe katı daireler bulunmaktadır. Ayrıca 2 artı 1, 4 artı 1 ve 5 artı 1 dubleks daireler bulunmaktadır. Satışa sunulan 3 artı 1 bahçe katı dairelerin büyüklüğü brüt 123 metrekaredir. Ayrıca bu dairelerin net büyüklüğü ise 108 metrekaredir. 3 artı 1 normal dairelerin büyüklüğü brüt 156 metrekaredir. Ayrıca bu dairelerin net büyüklüğü ise 143 metrekare olmaktadır. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Üstelik birinci sınıf malzemeler kullanılarak inşa edilmiştir. Projenin tasarımında kullanılan modern mimari çizgiler, kullanım alanlarının geniş ve ferah planlaması, hayatınıza konfor katacak detayları ile sizlere sunulmaktadır. Konutlarda ısıtma sistemi olarak yerden ısıtma sağlanmaktadır. Araçlarınızı park edebilmeniz otopark alanı mevcuttur. Ayrıca açık yüzme havuzu, sosyal tesis ve oyun alanları bulunmaktadır.

My Nest Bursa konumu ve fiyatları hakkında

Proje, Bursa’nın Nilüfer İlçesi 30 Ağustos Zafer Mahallesi’nde bulunmaktadır. Ayrıca bu konutlar doğa, havuz ve park & yeşil alan manzarasına sahiptir. My Nest Bursa projesinde fiyatlar konut tipine göre farklılık göstermektedir. Brüt 123 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 bahçe katı dairelerin fiyatı 825.000 TL’den satışa sunulmuştur. Ayrıca 156 metrekare büyüklüğe sahip 3 artı 1 normal dairelerin fiyatı 875.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi almak için 0 (224) 443 00 59 veya 0 (530) 994 16 66 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

error:

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL