Proje Haberleri

Mylife Point teslimleri yaklaşıyor

Aydın ilinin gözde ilçelerinden biri olan Söke ilçesinde Mylife Point projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Yavuzlar İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimlerin bu..

tasinmazhaber.com Mylife Point teslimleri yaklaşıyor

Aydın ilinin gözde ilçelerinden biri olan Söke ilçesinde Mylife Point projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Yavuzlar İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimlerin bu yıl içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Mylife Point projesi bünyesinde 184 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projede yer alan bloklar on beş katlı olacak şekilde tasarlandı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Mylife Point projesinde bulunan konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 55 metrekare ile 140 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösteriyor. Söz konusu olan projedeki 1+1 konutların fiyatları 200 bin TL’den başlıyor. Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmekte olan 2+1 konutlar ise 340 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Mylife Point projesinde bulunan 3+1 konutlar da 485 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Yenicamii Mahallesi’nde inşa ediliyor. Mylife Point projesi Akeller Caddesi’nde hayata geçiriliyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL