Proje Haberleri

Mylife Residence’ta konforlu yaşam

Aydın şehrine bağlı bulunan Söke ilçesinde Mylife Residence projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Yavuzlar İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede..

tasinmazhaber.com Mylife Residence’ta konforlu yaşam

Aydın şehrine bağlı bulunan Söke ilçesinde Mylife Residence projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Yavuzlar İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Böylelikle proje kapsamında inşa edilmiş olan daire ve dükkanlar bölgedeki konut ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde tasarlanmış oluyor.

Projede yer alan bloklar on iki katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Mylife Residence projesi bünyesinde 284 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Mylife Residence projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Konutlar 64 metrekare ile 132 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip. Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar alıcılarına konforlu bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Yeni Camii Mahallesi’nde inşa edildi. Mylife Residence projesi İncir Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Mylife Residence projesindeki 1+1 konutlar 195 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 285 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar da 380 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda satışa çıkarıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL