Myra Park Friends Fethiye fiyatları

Muğla şehrine bağlı bulunan Fethiye ilçesinde Myra Park Friends Fethiye projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Canyol İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor.

Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede yer alan bloklar iki katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Myra Park Friends Fethiye projesi bünyesinde 317 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Taşyaka Mahallesi’nde inşa edildi. Myra Park Friends Fethiye projesi 218/23 sokak’ta bulunuyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Myra Park Friends Fethiye projesinde bulunan konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de dört farklı plandan oluşuyor. Konutlar 70 metrekare ile 154 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Myra Park Friends Fethiye projesindeki 1+1 konutlar 375 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 2+1 dairelerin fiyatları ise 385 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 3+1 konutlar 590 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Bir Cevap Yazın