Nata İncek Konutları ilk 12 ay ödemesiz

Google Haberlere Abone Ol

Nata Holding güvencesi ile Ankara İli, Gölbaşı İlçesi, İncek’te hayata geçirilen Nata İncek Konutları projesinde ilk 12 ay ödemesiz dönem fırsatı sunuluyor. Projede 12 ay ödeme yapılmıyor, 13. aydan itibaren konut kredisini ödemesine başlanıyor.

Bahsi geçen proje Nata İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Proje toplamda yirmi bir katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Nata İncek Konutları projesi bünyesinde 177 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

ODTÜ ormanının hemen yanında yer alan projedeki konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Konut projesindeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Nata İncek Konutları projesinde bulunan konutlar 4+1 ve 6+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de iki farklı plandan oluşuyor. Konutlar 298 metrekare ile 565 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Nata İncek Konutları fiyatları ne kadar?

Projede yer alan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Konut projesindeki 4+1 daireler 1 milyon 238 bin 667 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 6+1 dairelerin fiyatları ise 3 milyon 525 bin 619 TL’den başlıyor.

Nata İncek Konutları projesinde ilk 12 ay konut kredisi ödemesi yapılmıyor. Konut kredisi taksitleri 13. ayda başlıyor. Yüzde 0.64 faiz oranı ve 180 ay vade ile konut kredisi kullanarak daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.‎

Projede nerede yer alıyor?

Bahsi geçen konutlar İncek Mahallesi’nde inşa edildi. Proje Kümeevleri Sokak’ta yer alıyor. Teslimlerin hemen yapıldığı konut projesi Taşpınar Mahallesi, Kümeevleri Sokak, No: 536 İncek  Gölbaşı / ANKARA

Projede çocuk oyun alanları, güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, yürüyüş parkuru, merkezi uydu sistemi, süs havuzu yer alıyor.

Tel: 0530 158 05 37

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın