Natural Garden Houses’da yüzde 50 peşinatla

İksir İnşaat tarafından İstanbul İli, Çekmeköy İlçesi, Taşdelen Mahallesi’nde hayata geçirilen Natural Garden Houses projesinde yüzde 50 peşinat ödeyerek daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Taşdelen’de bulunan Can sokak üzerindeki 4 bin 200 metrekare büyüklüğe sahip arsa parseli üzerinde inşa edilen Natural Garden Houses projesi 3 blokta toplam 120 daireden meydana geliyor.

1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere toplam üç farklı tip dairelerin yer aldığı Natural Garden Houses projesinde en küçük daire alanı 70 metrekare olarak tasarlanırken en büyük daire alanı ise 140 metrekare olarak tasarlandı.

Natural Garden Houses projesinde bulunan 1+1 dairelerin fiyatları 330 bin TL’den, 2+1 daire fiyatları 490 bin TL’den, 3+1 daire fiyatları ise 570 bin TL’den başlıyor.

2019 yılı Temmuz ayı içerisinde tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi beklenen Natural Garden Houses projesinde yüzde 50 peşinat ödedikten sonra kalan tutar ise 24 ay vade ile ödeme fırsatı sunuluyor.

3 bin metrekare peyzaj alanına sahip Natural Garden Houses projesinde açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, sauna, fitness salonu, Türk hamamı, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, tenis kortuna, güvenlik, kapalı otopark, açık otopark gibi alanları yer alıyor.

Natural Garden Houses projesinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, Yavuz Sultan Selim Köprü, ve Sabiha Gökçen Havaalanı bağlantı yollarına 5’er dakika mesafede yer alıyor.

Tel: 0216 484 84 17

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın