Proje Haberleri

Naturel Life Villaları Ankara Çayyolu’nda yükseliyor

Ankara İli, Çankaya İlçesi, Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi’nde villa projesi hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje Naturel İnşaat firması tarafından inşa edilmekte olup projede inşaat çalışmaları devam etmektedir. Naturel..

tasinmazhaber.com Naturel Life Villaları Ankara Çayyolu’nda yükseliyor

Ankara İli, Çankaya İlçesi, Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi’nde villa projesi hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje Naturel İnşaat firması tarafından inşa edilmekte olup projede inşaat çalışmaları devam etmektedir. Naturel Life Villaları Ankara konut projesinde villaların satışları devam etmektedir. Projede villa tipleri neler? Villa büyüklükleri ne kadar? Konut fiyatları ne kadar? Bütün bu soruların yanıtı haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje Özellikleri Neler?

Konut projesi Çankaya, Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi’nde yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Proje 13 adet villadan meydana gelmektedir. Aynı zamanda proje doğa ve yeşil ile iç içe bir yaşam sunarak, ayrıcalıklı fırsatları da beraberinde getirmektedir. Ankara villa projesi kapsamında 5+1 tip villa seçenekleri yer almaktadır. Bunun yanı sıra villa büyüklükleri ise brüt 380, net ise 330 metrekare olarak tasarlanmıştır. Naturel Life Villaları Ankara villa projesinde yer alan villalar akıllı ev sistemi altyapısına sahiptir. Villalar 2019 Deprem yönetmeliğine göre tasarlanmış olup radye temele sahiptir. Bunların dışından her villaya özel yerden ısıtma, paslanmaz çelik su deposu gibi özelliklere de sahiptir.

Çankaya konut projesi kapsamındaki konutların her biri, bütün yaşam alanlarının birbirinden bağımsız olması için 350 metrekarelik bahçe ve yeşil alanlara sahiptir. Aynı zamanda birbirinden ayrılan ve geniş açık alanları ile konut sakinlerinin rahatça özel hayatını yaşayabileceği villalarda bütün alternatifler düşünülmüştür. Site içerisinde tüm villalara özel olarak ayrılmış 2 araçlık otopark da bulunmaktadır.

Naturel Life Villaları Ankara Fiyatları Ne Kadar?

Ankara konut projesinde yer alan villalar özel fiyat avantajları ile satışa sunulmaktır. Bu bağlamda satışları devam eden 3 katlı 5+1 tip villaların fiyatları 4 milyon 750 bin TL’den başlamaktadır.

Proje Nerede Yer Alıyor?

Naturel Life Villaları Ankara villa projesi Ankara’nın en gözde konumu Çayyolu’nda yer almaktadır. Aynı zamanda Park Caddesine çok yakında bulunan proje okul, banka, eğlence mekanları, park gibi sosyal olanaklara yürüme mesafesindedir. Bunların yanı sıra metro, otobüs ve dolmuş güzergahında yer almaktadır.

Konut projesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için 0532 603 08 68 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer konut projeleri için tıklayınız..

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL