Kampanyalar Manşet

Nef ev değiştirme kampanyası

Nef projelerinde farklı bir kampanya başlatıldı. Ev yenileme kampanyası adı verilen bu kampanyada eski evinizi güncel değerinden alınıyor yerine satışı devam eden dört farklı projelerden birinden yeni evinizi veriyor. Nef..

tasinmazhaber.com Nef ev değiştirme kampanyası

Nef projelerinde farklı bir kampanya başlatıldı. Ev yenileme kampanyası adı verilen bu kampanyada eski evinizi güncel değerinden alınıyor yerine satışı devam eden dört farklı projelerden birinden yeni evinizi veriyor.

Nef İstanbul’un farklı bölgelerinde hayata geçirdiği dört farklı projesinden daire sahibi olmak artık daha kolay. Nef tarafından hayata geçirilen Nef Basın Ekspres, Nef Çekmeköy, Nef Bahçelievler ve Nef Reserve Kandilli projesinden konut almak isteyenler için eski evinizi firma güncel değerinden alıyor size bu dört projeden birinden seçeneğiniz dairelerden birini vererek sizi ev sahibi yapıyor.

31 Ekim 2018 tarihine kadar sadece sınırlı sayıdaki konutlar için geçerli olacak olan Nef Ev Değiştirme Kampanyası adı verilen bu kampanyada 490 bin TL’den başlayan fiyatlarla daire sahibi olma fırsatı sunuluyor. Daire almayı düşünen ve takas imkanı olan konut alıcılarının web sitesi üzerinden form doldurarak veya satış ofisine girerek müracaat edebiliyorlar.

Tel: 444 9 633

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL