Nef Kandilli Luxury Living taksit fırsatı

İstanbul ilinin Üsküdar ilçesinde Nef Kandilli Luxury Living projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje İş GYO – Nef imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projede teslimlerin önümüzdeki yıl içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Nef Kandilli Luxury Living projesi bünyesinde 406 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projede yer alan bloklar altı katlı olacak şekilde tasarlandı.

Projede bulunan konutların ödeme planında ise alıcılara vadelendirme fırsatı sunuluyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Nef Kandilli Luxury Living projesinde bulunan konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 158 metrekare ile 384 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan donatılar nelerdir?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların sahipleri için birçok ayrıcalık bulunuyor. Nef Kandilli Luxury Living projesinde oyun parkı, spor alanları, sosyal alanlar ve kapalı otopark gibi donatılar mevcut.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Kandilli Mahallesi’nde inşa ediliyor. Nef Kandilli Luxury Living projesi Dereboyu Caddesi’nde yer alıyor.

Bahsi geçen konutların 2020 yılı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Bir Cevap Yazın