Proje Haberleri

Nef Reserve Kandilli Koru satışa sunuldu

Net tarafından hayata geçirilen Nef Reserve Kandilli Koru projesinde yer alan daireler satışa sunuldu. İstanbul İli, Üsküdar İlçesi, Kandilli Semtinde hayata geçirilen projenin bir yeni etabı olan Koru etabı yeni..

tasinmazhaber.com Nef Reserve Kandilli Koru satışa sunuldu

Net tarafından hayata geçirilen Nef Reserve Kandilli Koru projesinde yer alan daireler satışa sunuldu. İstanbul İli, Üsküdar İlçesi, Kandilli Semtinde hayata geçirilen projenin bir yeni etabı olan Koru etabı yeni vade oranı ve yeni faiz oranı ile satışata. Projede daire tipleri neler? Daire büyüklükleri ne kadar? Ödeme seçenekleri nasıl? Konut satın almayı düşünen vatandaşlar bu soruların cevaplarını merak ediyor.

Nef Reserve Kandilli Koru satışta

Emre Arolat imzası ile hayata geçirilen modern mimarisi ve Foldhome Reserve imkanı ile dikkat çekiyor. Ayrıca  Nef Reserve Kandilli Koru projesinde uzun vade ve uygun faiz oranı ile satışa sunulmuştur. Lansman öncesi avantajlardan faydalanabilmek için projenin web sitesi üzerindeki formu doldurabilirsiniz.

Kandilli konut projesi 155 bin 257 metrekare yüzölçümüne sahip arsa parseli üzerinde hayata geçiriliyor. Nef Reserve Kandilli projesinde toplam 407 adet daire mevcuttur. Nef Reserve Kandilli projesinde 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tip daire seçeneklerine yer veriliyor. Dairelerin alanları ise 157 metrekare ile 423 metrekare arasında değişiyor. Projenin  39 bin metrekaresi peyzaj alanına ayrılmıştır.

Nef Reserve Kandilli projesinde açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu ve çocuk yüzme havuzu mevcuttur. Ayrıca bunların dışında çocuk oyun alanları, sauna, fitness salonu, güvenlik gibi alanlar da mevcuttur.

50 ay vade sıfır faiz fırsatı

Konut projesinde yeni başlatılan ödeme planına göre 50 ay vade, yüzde sıfır faiz fırsatı sunulmaktadır. Bu seçeneğin dışında ayrıca uzun vade ile ödeme imkanı da bulunmaktadır. Daha uzun vadeli ödemeyi düşünenler için 180 aya kadar vade imkanı bulunmaktadır. 180 ay vade ve yüzde 0.99 faiz oranı ile kredi kullanarak daire sahibi olmak mümkün olmaktadır.

Proje nerede yer alıyor?

Proje satış ofisi Fatin Hoca Sokak, No: 27 Nen Kandilli Köşkü, Kandilli Üsküdar / İstanbul adresindedir.  Konut projesi Şehit Mustafa Cambaz İlkokulu’na 300 metre mesafede yer alıyor. Kandilli konut projesi ayrıca Küçüksu Aile Sağlık Merkezi’ne 170 metre, Eston Kandilli Evleri’ne ise 50 metre mesafededir. Ayrıca proje Hoca Mahmut Bayram Camii’ne 90 metre, İSKİ Küçüksu Ön Artıma Tesisi’ne ise 25 metre mesafededir.

Proje hakkında daha detaylı bilgi için 0212 386 90 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

En güncel ve doğru proje haberlerine ulaşmak için buraya tıklayınız.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL