Nef’ten 2019 yılın ilk kampanyası

Google Haberlere Abone Ol

Nef tarafından hayata geçirilen bazı projelerde 2019 yılının ilk ayında yeni bir kampanya başlatıldı.

Nef tarafından inşa edilen Nef Çekmeköy projesi, Nef Basınekspres projesi, Nef Bahçelievler projesi ve Nef Ortayaka projesinde yeni bir kampanya başlatıldı. Projelerde kampanya kapsamına göre 120 ay vade ve yüzde 0,98 faiz oranı ile kredi kullandırarak daire sahibi olmak isteyenlere fırsatlar sunuyor.

İstanbul’un farklı bölgelerinde yer alan Nef projeleri şehir merkezinde yer alıyor. Nef Çekmeköy projesi, Nef Basınekspres projesi, Nef Bahçelievler projesi ve Nef Ortayaka projesinde yüzde 10 indirim imkanı sunulurken bu fırsata ilave olarak 120 aya varan vade imkanı ve yüzde 0,98 faiz oranı ile kredi kullanarak daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Kampanya kapsamında aylık 2 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla Nef projelerinden daire sahibi olma fırsatı bulunuyor. TEM ile E-5’in ortasında, Haliç’e 5 dakika mesafede yer alan Nef Ortayaka projesinden İstanbul’un her yerine kolay ulaşım imkânı sağlanıyor.

Nef Çekmeköy projesi yeni metro bağlantı yollarıyla Anadolu Yakası’nın iş merkezleri Ümraniye ve Ataşehir Finans Merkezi’ne 10 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanına 10 dakika, Levent Maslak bölgesine ise sadece 15 dakika mesafede yer alıyor.

Nef Basınekpres projesi, TEM otoyoluna 2 kilometre, E-5 kara yoluna 6,7 kilometre, Atatürk Havalimanına 8.1 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Nef Bahçelievler projesi Bahçelievler’in merkezinde olup E-5’e 1.2 km, TEM’e 6.3 km, metro durağına ise 100 metre mesafede yer alıyor.

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın