Proje Haberleri

Nest Kayapa Bursa satışları devam ediyor

Nest Kayapa Bursa projesi geniş odaları ve özellikleri ile sizlere sunulmaktadır. Konut projesi Bursa İli, Nilüfer İlçesi, 30 Ağustos Zafer Mahallesi’nde hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje Özba&Krb inşaat tarafından hayata..

tasinmazhaber.com Nest Kayapa Bursa satışları devam ediyor

Nest Kayapa Bursa projesi geniş odaları ve özellikleri ile sizlere sunulmaktadır. Konut projesi Bursa İli, Nilüfer İlçesi, 30 Ağustos Zafer Mahallesi’nde hayata geçirilmektedir. Söz konusu proje Özba&Krb inşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Aynı zamanda bu proje özellikleri ve konumu ile dikkat çekmektedir.

Projenin iç ve dış özellikleri hakkında

Bu proje kapsamında 8 adet 3+1 net 110 metrekare ev bulunmaktadır. Aynı zamanda 24 adet 3+1 net 120 metrekare ev bulunmaktadır. Bu evlerde yerden ısıtma dahil olmak üzere tüm detaylara özen gösterilmiştir. Bu evler doğa ile iç içe olmasının yanı sıra etrafı orman ile çevrilidir. Genel olarak projede sosyal alan olarak yüzme havuzu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları bulunmaktadır. Özel güvenliği olan bu evler korunaklıdır. Aynı zamanda açık ve kapalı olmak üzere otoparkları bulunmaktadır. Yerden ısıtma sistemi kullanılan bu evler oldukça konforludur. Kamera sistemi ile bu ev 7/24 güvenlik ile korunmaktadır.

Nest Kayapa Bursa konumu hakkında

Bursa da yer alan bu projedeki evler şehir merkezine oldukça yakındır. Konumu dolayısı ile güneş alan bu evler oldukça ilgi çekmektedir. İhtiyaç duyulan herhangi bir duruma karşı konumu oldukça büyük bir avantaj sağlamaktadır. Bu şekilde konumu hakkında bilgi verilebilir. Aynı zamanda ihtiyaçlarınızı giderecek temel yerler evlere oldukça yakındır. Site içerisinde bulunan bu evlere çeşitli ulaşım araçlarıyla ulaşmak mümkündür. Oldukça popüler olan bu yerde konumu hakkında bilgi sahibi olmakta mümkündür. Detaylı inceleme yaparak bu konu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Nest Kayapa Bursa fiyatları ne kadar?

Konut projesinde yer alan dairelerin fiyatları, dairelerin büyüklüğüne ve tipine göre değişmektedir. Ayrıca konutların fiyatları bulunduğu kata ve cepheye göre değişiklik göstermektedir. Bu kapsamda daire fiyatlarında brüt 120 metrekare, net 110 metrekare 3+1 olan evler 685 bin liradır. Brüt 133 metrekare, net 120 metrekare olan evler 735 bin lira olarak söylenebilir.

İnşaat çalışmalarının tüm hızı ile devam ettiği projenin 2022 yılında tamamlanması planlanmaktadır. Konut projesinin 2022 yılı Mart ayında tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır.

Nest Kayapa Bursa projesi hakkında daha fazla bilgi almak için 0 (533) 351 16 64 numaralı telefonu aramanız mümkündür.

Daha fazla güncel proje için tıklayınız…

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL