Nevbahar Üsküdar ön talep topluyor

Kalyon İnşaat tarafından İstanbul İli, Anadolu Yakası, Üsküdar ilçesi, Mimarsinan Mahallesi’nde hayata geçirilen Nevbahar Üsküdar projesinde ön talep toplanma süreci başladı.

Mimarsinan Mahallesi, Çavuşdere Caddesi üzerinde yer alan arsa alanı üzerinde yükselecek olan Nevbahar Üsküdar projesinde toplam 188 adet daire ve 120 ticari üniteden meydana geliyor.

Nevbahar Üsküdar projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 5+2 olmak üzere altı farklı tip daire seçeneklerine yer verilmektedir. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 66 metrekare ile 200 metrekare arasında değişmektedir.

2020 yılı Haziran ayı içerisinde tamamlanarak teslim edilmesi beklenen projede yer alan satılık daire fiyatları ise 1 milyon 023 bin TL’den başlıyor. Projede kişiye özel ödeme seçeneklerine yer verilmektedir.fiyatlar ve ödeme koşulları henüz netleşmedi. Projeyle ilgili bilgiler, ilerleyen günlerde belli olacak. Konutların 2020 yılı içerisinde sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Toplam 4 adet konut bloğundan meydana gelen Nevbahar Üsküdar projesinde kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, Türk hamamı ve sauna gibi sosyal alanlar yer alıyor.

Tel: 0216 404 19 74

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın