Nevbahar Üsküdar’da teslimde ödemeye başla

Google Haberlere Abone Ol

Kalyon İnşaat firması tarafından İstanbul, Anadolu Yakası, Üsküdar’da merkezi bir konumda hayata geçirilen Nevbahar Üsküdar projesinde ödemeler teslimde başlıyor. Toplam dört bloktan meydana gelen projede 169 adet daire yer alıyor. Projede dairelerin dışında ayrıca 138 adet ticari ünite de yer almaktadır.

Üsküdar, Mimar Sinan Mahallesi’nde yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilen projede firma bünyesinde uygun kredi faiz oranı ve uygun vade seçenekleri ile daire sahibi olma imkanı sunuluyor. Projede taksitler ödemeleri teslim tarihinden sonra başlayacak. Kalyon İnşaat tarafından hayata geçirilen projenin 2020 yılı içerisinde tamamlanması ve daire sahiplerine teslim edilmesi planlanıyor.

Nevbahar Üsküdar’da daire seçenekleri

Mimarsinan Mahallesi’nde inşaatına devam edilen Nevbahar Üsküdar projesinde penthouse, denilen çatı katı daireler de bulunacak. Ayrıca, dairelerde, Boğaz kenarındaki yalıların tarzını taşıyan gölgelikli cephe tasarımına, tarihi dokuya uygun mimariye yer verilen projede doğal malzemeler kullanılacak.

Projedeki çoğu daireye deniz manzarası eşlik edecek. Bir oda bir salon tipindeki konutlar haricindeki diğer daireler, geniş bir balkona sahip olacak. Ankastre beyaz eşyaların daireyle beraber teslim edildiği projede, akıllı ev sistemleri de yer alacak. Akıllı ev sistemlerine ilişkin detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bazı dairelerin iki adet balkonla inşa edileceği projedeki dairelerin çoğunda çamaşır odası ve ebeveyn banyosu da bulunacak. Proje içerisinde AVM, güvenlik, kapalı otopark, süs havuzu gibi alanlar yer alıyor.

Nevbahar Üsküdar projesindeki 1+1 tipindeki daireler net 45 metrekare genişliğinde satışa sunulurken 2+1 tipindeki daireler net 72,04 metrekare genişliği ile net 87,93 metrekare genişliği arasında, 3+1 tipindeki daireler net 98,92 metrekare ile net 117,85 metrekare genişliği arasında, 4+1 tipindeki daireler ise net 146,44 metrekare genişliği ile net 180,14 metrekare genişliği arasında inşa ediliyor.

Projede hangi ödeme planı sunuluyor?

Projedeki konutlar 1 milyon 200 bin liradan başlıyor. Ayrıca, Nevbahar Üsküdar projesindeki konut satım alımında daire fiyatına yapılan yüzde 25 oranındaki peşin ödemede, uygun kredi koşulları ve taksit imkânlarının sunulacağı belirtiliyor. Projede firma bünyesinde yüzde 0.49 faiz oranı ile uygun vade seçenekleri ile daire sahibi olma fırsatı sunuyor. Üstelik taksitleri teslimde ödeme imkanı sunuluyor.

Proje nerede inşa ediliyor?

15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne 12 dakika, Üsküdar Vapur İskelesi’ne 3 dakika, Marmaray’a 3 dakika, Altunizade metrobüs durağına 10 dakika mesafede yer alan Nevbahar Üsküdar projesi Mimar Sinan Mahallesi, Çavuşdere Caddesi, No: 35, 34672 – Üsküdar / İstanbul posta adresinde yer alıyor.

Tel: 0216 404 1974

Tasinmazhaber.Com

Bir Cevap Yazın