New Konak Evleri hemen teslim

İstanbul ilinin Çekmeköy ilçesinde New Konak Evleri projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Anas İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Mimarisi ile dikkat çeken proje konakları andırıyor. Ayrıca bahsi geçen proje birçok açıdan da bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede yer alan bloklar üç katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. New Konak Evleri projesi bünyesinde 30 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Mimar Sinan Mahallesi’nde inşa edildi. New Konak Evleri projesi konumu ile de ilgi görmekte.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar dört farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. New Konak Evleri projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de beş farklı plandan oluşuyor. Konutlar 100 metrekare ile 185 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. New Konak Evleri projesindeki 2+1 konutlar 335 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 445 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 4+1 konutlar 465 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta. Bahsi geçen konutlardan 5+1 daire tipindekiler ise 495 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Bir Cevap Yazın