Proje Haberleri

Niğde Emlak Konutları fiyat

Niğde şehrinin merkez bölgesinde Niğde Emlak Konutları projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Emlak Konut GYO firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede..

tasinmazhaber.com Niğde Emlak Konutları fiyat

Niğde şehrinin merkez bölgesinde Niğde Emlak Konutları projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Emlak Konut GYO firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Projede yer alan bloklar on iki katlı olacak şekilde inşa edilmiş durumda. Niğde Emlak Konutları projesi bünyesinde 349 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Niğde Emlak Konutları projesinde bulunan konutlar 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de üç farklı plandan oluşuyor. Konutlar 134 metrekare ile 199 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Niğde Emlak Konutları projesindeki 2+1 konutlar 382 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Söz konusu olan 3+1 dairelerin fiyatları ise 372 bin TL’den başlıyor. Projede bulunan 4+1 konutlar 571 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Aşağı Kayabaşı Mahallesi’nde inşa edildi. Niğde Emlak Konutları projesi Seçkin Sokak’ta yer alıyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda alıcılarını bekliyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL