Proje Haberleri

Note 28 Avangard nerede

Antalya şehrine bağlı bulunan Muratpaşa ilçesinde Note 28 Avangard projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Note İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Projede çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Söz konusu olan..

tasinmazhaber.com Note 28 Avangard nerede

Antalya şehrine bağlı bulunan Muratpaşa ilçesinde Note 28 Avangard projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Note İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Projede çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan oluşuyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje konforlu konutları ile birlikte aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor. Note 28 Avangard projesi bünyesinde 54 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor. Projede yer alan bloklar 3 katlı olacak şekilde tasarlandı.

Bahsi geçen proje kapsamında dairelerin yanı sıra dükkanlar da hayata geçiriliyor. Söz konusu olan proje bu yönü ile bünyesinde barındırdığı daire ve dükkanlar sayesinde bölgedeki konut ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde yaşama kazandırılıyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Söz konusu olan projedeki konutlar Etiler Mahallesi’nde inşa ediliyor. Note 28 Avangard projesi 832 Sokak’ta hayata geçiriliyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Note 28 Avangard projesinde bulunan konutlar bir daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tipine göre düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1 olarak inşa ediliyor. Konutların büyüklükleri ise 80 metrekare olarak planlandı.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre ücretlendirildi. Note 28 Avangard projesinde bulunan 2+1 konutlar 2505 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunulmakta.

Bahsi geçen konutların teslim tarihi ilerleyen günlerde belli olacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL